Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Zoolee1976 #903 üzenetére

    Redditen is írják, szóval több más embernél is ilyen. Ami érdekes, hogy egy hónapja volt egy olyan problémám, hogy amikor elindítottam egy videó felvételt shadow playyel akkor rohadtul meghízott a pingem, ilyen 1000-2000 ms köré. Ha leállítottam a felvételt semmi nem volt. Nem csak a PES-ben más játékban is. Egy darabig nem is tudtam felvenni, aztán újraraktam GF experiencet amikor lett újabb verzió és jól működött. Még a hétvégén is vettem fel vele, aztán hétfőn csesződött el az is megint. Most csak 50-60 ms-eket ad a ping átlaghoz, viszont a szórás felmegy 2-300 ms-ig is. Felvétel nélkül 5-10 ms.
    Eleve fura, hogy mi köze a videófelvételnek a hálózathoz, a másik meg, hogy pont akkor bolondul meg ez is amikor a PES. Ja és ha OBS-el veszek fel azzal is van plusz hálózati lag, de kb fele mint a shadow playnek.
    Úgyhogy most nem tudom felvenni a csalásokat, csak amiket visszajátszásból lementek, igaz abból is van bőven, majd ha lesz időm teszek be egy párat. Addig itt van egy más által megosztott kolosszális bírói csít: [link]

Új hozzászólás Aktív témák