Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz ROBREGGAE #584 üzenetére

    Én 2020-ban talán egyszer ha meg tudtam megcsinálni azt a black ball challange-et. Első meccsen mindig tovább megyek, a másodikon meg mindig kikapok akárki az ellenfél és akármennyire játszom jól/rosszul. Érdekes, hogy van a GP challange azt az első két meccsen meg mindig behúzom. Az az érzésem, hogy teljesen mindegy mit csinálnék, teljesen mindegy milyen kerettel állnék ki ugyanez lenne az eredmény.
    Úgy látszik nekem már nem akar adni black ballt, mondjuk nem is nagyon kell, bárki jönne csak trainer lenne belőle.

    ivcsi86:

    Szerintem úgy értette a pay to wint, hogy azokat engedi nyerni a játék akikben azt látja, hogy tejelhetnek mindegy, hogy milyen játékosai vannak. A többieket meg pofozógépnek használja.
    Én mondjuk ezt nem vettem észre, de azt igen, hogy bele van nyúlva a meccsbe rendesen.
    Főleg most a datapack 6.0 óta nagyon szembetűnő. A 4.0-val tök jó volt a játék, elindultam felele most meg szinte nem bírok nyerni. Akármikor gólt rúgok rövid időn belül kiegyenlít az ellenfelem, sokszor már középkezdésből, de most már nem csak sokszor, hanem mindig.
    Eddig is kétszer annyi döntetlenem van arányaiban mint tavaly, de most meg már szinte csak x-et játszok. Még ahol valaki nyer is az a meccs is x-es.
    Akkor volt ilyen a játék amikor kijött, borzasztó volt, és most megint ilyen. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák