Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz hajbel #513 üzenetére

    Én nem arra gondoltam, amikor belevezeti valaki az ellenfélbe. Arra gondoltam, hogyha üresen állok és nálam van a labda, és rámrohan az ellenfél védője teljes sebességel és megtolom a labdát a védő sebesség vektorára merőlegesen jobbra vagy balra. Ilyenkor a védőnek el kéne szállnia abba az irányba amerre a lendülete viszi és nekem meg kitérni előle. A FIFA-ban ez így is van. Ehelyett a PES-ben az van, hogyha megtolod jobbra vagy balra akkor a védő simán irányt vált arra amerre ki akarsz térni és elveszi a labdát.

    "Nyugtass meg, hogy ezt poénnak szántad."

    Nem. Bárki ellen kiállok 1v1-be, aki teljes sebességgel rámsprintel, 10-ből 10x el fogom tudni mellette tolni a labdát. A nehézség ikább az lenne, hogy átemeljem, megkerüljem, kötényt adjak neki vagy leforduljak egy zidane csellel.

    Fizikailag lehetetlen, hogy egy full sebességgel előrefele sprintelő játékos lekövessen egy gyors horizontális mozgást. Nekem a labdaeltolás 1 mozdulat, neki hogy megálljon és kilépjen oldara meg legalább 4-5 és sokkal nagyobb izomerőt kell hozzá kifejtenie, mint amennyit nekem bele kell tenni abba az egy mozdulatba.
    Maga a cselezés erre épül, hogy elküldöd az ellenfelet egy irányba ahonnét már nem tud visszajönni időben mert viszi a lendület.

Új hozzászólás Aktív témák