Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz V/ #68934 üzenetére

    Köszönöm! :R Nekem adtak fel csomagot csak ügye nincs postai azonosítóm amivel kerestethetném. Ebay-os vásárláskor nem kaptam, sőt próbálok visszaemlékezni a legutóbbi pár vásárlásom alkalmával volt-e. Egyébként úgy látom (nem itt a fórumban) ez sokaknál gond szokott lenni. A feladó kérésemre sem küldött. Refund-nál tartok, próbálunk megegyezni bírói szemek mellett, és most jött egy új eBay-es üzenet megint miszerint június 26-án (11-én adta fel Finnországból) volt egy sikertelen kísérlet az átadásra, nézzek utána a helyi postán. Persze értesítés nem volt, és a postán sem hallottak róla. :U Sőt rá pár napra a postaimport ügyfélszolgálatosával vitatkoztam a csomag miatt, miszerint rossz a cím és vegyem rá a feladót annak megváltoztatására stb....én semmit sem tehetek érte, addig nem hozzák ki nekem (mindezt megsúgva, mert nem volt azonosítóm). A csomag tartalma 95e ft. Kezdem feladni. :W Egyébként erre ügye menne a vám. Vám összegéről kellene értesítést kapnom, vagy azt tudnom kéne?

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák