Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waccamár

    senior tag

    Sziasztok! Hátha tud valaki tanácsot adni vagy van véleménye az alábbiakkal :)

    Egy olcsó Haylou GT3-at használok most. Nem szól túl jól és nem is annyira kényelmes, de végülis célnak megfelel kb. 1 éve.

    Mivel iphone-om és mac-em is van, így kinéztem magamnak az airpod pro2-t. Viszont nem húztam még meg a ravaszt, olyan baromi drága. Tetszik persze, baromi jó termék, de eddig 10k volt a max. amit kiadtam egy fülesért (az is a lightningos earpods volt a telefonhoz) ez meg hát... többszöröse :) És a legrosszabb, hogy kódolva van benne (mint minden ilyen fülesbe), hogy tönkre fog menni, hiába vigyázok rá (hiszen nem cserélhető az akksi).

    Közben böngészgettem és megtaláltam ezt az Earfun fülest.

    Van valakinek tapasztalata az APP2-hez viszonyítva? Nyilván nem várom el tőle ugyan azt a minőséget, illetve YT-teszteket is néztem róla, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
    Negyed annyiba kerül és igazából mindent tud, amire nekem szükségem lehet. Az audiofil-től messze állok, tehát a hangminőség sem *annyira* fontos.

    Persze az árat tekintve mindent ver, de ha mondjuk az árat annyira nem súlyozzuk bele a képletbe, hanem egyéb tulajdonságok alapján hasonlítjuk egy airpods pro-hoz, akkor szerintetek hol helyezkedik el? Mondjuk az APP2 minőségének 80%-a? Több, kevesebb?

    Attól tartok, hogy megveszem aztán megbánom, mert mégis airpods-ot akarok utána is, ha nem leszek vele teljesen elégedett. Akkor meg kidobott pénz.

    Köszi előre is a válaszokat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák