Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    Nézegettem, hogy mit tud a Kindle PW PDF terén(tudom, nem erre van kitalálva) s ezen videó alapján nem lenne különösebben semmi gond vele szerintem, főleg landscape módban, csak az, hogy a zoomot nem tartja meg oldal váltásnál(kivéve a dupla klikkeset) az WTF??? :Y
    Ez a régebbi verzióknál is így van, amiknél százalékosan lehetett állítgatni a zoomot?
    Erre van valami megoldás, hogy megtartsa mindig?
    DuoKan tud esetleg ilyet?

    Anno én PSP-n is olvastam könyveket, szóval a kis kijelző nem akadály szerintem, de ott ugye nem állt vissza a zoom s így csak néha kellett mozgatni, hogy látszódjon a jobb vagy a bal oldal, de az kibírható.
    A 9,7-esek meg már túl nagyok szerintem, fél kiló körül van egy, amit nem kényelmes tartani, meg persze drágák is.

    S hackelt Nook-al se érzem, hogy előrébb lennék, mivel a kijelző nem lesz nagyobb attól, hogy android fut rajta, ugyanúgy scrollozgatni kellene ha PDF-et akarok olvasni, csak gondolom ott nem lenne a zoom probléma(azért ebben erősítsetek meg pls), de a kindle pofásabb szerintem. :)

    [ Szerkesztve ]

  • birno

    addikt

    válasz Degeczi #1750 üzenetére

    Igen, ebben igazad van.
    Mondjuk elvileg a PW is már tudja értelmesen tördelni pl a kéthasábos PDF-eket, szóval talán nem kell annyit nagyítani, hogy sűrűn szükség legyen a görgetésre, landscape-be azért a legtöbb esetben illene egy oldal felének kiférni s akkor talán elég csak az aljára görgetni, az meg nem igényel komoly pozicionálást.

    TFT-t semmiképp nem akarok, pont amiatt kell az e-ink, hogy kímélje a szemet, ennyi erővel gépről is olvashatnék, meg amúgy se elsődleges szempont a PDF, de azt se akarom, hogy ne tudjam azzal használni ha épp nincs más megoldás, ezért próbálok minél jobban utánajárni.

Új hozzászólás Aktív témák