Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zed juron

    aktív tag

    válasz Degeczi #1243 üzenetére

    Nem értem mi a stílussal a bajod - hosszan írok ez tény. De talán nem annyira - idézem tőled - : "baromságokat" Vagy legalábbis lesz olyan akinek talán hasznos lesz. Furcsa hogy nálad jön EZ a stílus probléma elő, miközben elkezded ilyen "baromságos" személyeskedésbe vinni a beszélgetést...

    [link]

    Úgy tudtam e-ink olvasókról beszélgetünk nem egymásról...szóval troll az aki mondja. Szerintem gondold át ezt mégegyszer.

    A felhőkről utoljára: ingyenes tárhely hegyek vannak most már elérhetőek. Több giga Dropbox, Skydrive fogalmam sincs még kiknél. Felteszed a könyveided, aztán a böngészővel netkapcsolat birtokában szépen letöltöd. És ennyi.

    Az én véleményem szerint ezt a legtöbb e-book olvasó tudja. Szerinted nem. OK.

    Az én véleményem szerint ezt nagyjából nem fontos, mert netezni amúgy sem alkalmas semelyik készülék, illetve sokkal egyszerűbb egy SD-kártyára rátenni. Ja, hogy ilyen nincs a Kindle-n? Sorry, ezt elfelejtettem.

    [ Szerkesztve ]

  • zed juron

    aktív tag

    válasz Degeczi #1243 üzenetére

    [link]

    Ezt tesztet csak most látom, és ezt tényleg MEGKÖSZÖNÖM. Nagybetűvel.

    Ugyanis ennyire elfogultan hozzá nem értő tesztet még életemben nem olvastam.

    Azt írja hogy win 3.1 az oprendszer. Okay. Csak akkor ehhez képest milyen a Kindle? Úgy be van korlátozva hogy még azt sem látod milyen fájlok és fájltípusok vannak a cuccodon. Mert az nem fontos... Valóban? Persze, egy formátumokat és méreteket nem kezelő készüléknek tényleg nem az. Persze ezer könyvnél jól jönnének a valódi könyvtárkezelések, de ha Kindle azt mondja, akkor mondj le róla. Majd ő eldönti helyetted ezt a kérdést, ne legyenek igényeid.

    Nem akarom hosszan rabolni az időd. Ilyen "teszt" is csak itthon születhet. Mondjuk tessék előbb elolvasni a külföldi teszteket, vagy esetleg az alternatív magyar teszteket is.

    Érdekes módon valahogy egészen más a vélemény...

    Ez egy fizetett Amazon hirdetés volt szvsz. hisz ekkor derült ki hogy jön Magyarországra is.

    Ps.: mintha a Kindle nem Kínában készülne :W :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák