Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz koko 959 #48200 üzenetére

    Ööö, szerencsére tévedsz! ;] Pót alkatrész igenis VAN! Pl akksi:
    Original MJX B3 - 018 7.4V 2300mAh 25C
    Óccsó, jó. Igaz, elvileg nem tartja ott semmise, de össze hajtasz egy papírt, és beékeled, legrosszabb esetben, ha parázól, hogy kiesik (de nem fog). :DDD Propeller:
    [link], és azért ezt, mert 3 szín közül választhatsz, és a kiegészítők ingyé vannak! Kapsz hozzá 4 anyát is, meg egy műanyag lefogót is. :K A kamera egy dolog, ennyi pénzért megfelelő. A "vagy"-okat nem értem. Mind 3 kamera, amit külön lehet venni, rögzítős is. Egyedül a B2C verzióban van olyan, aminek a képét nem küldi el sehogy se, de felvesz.
    Én is gondolkodtam, hogy átcserélem a vezérlést, és szerintem bele is férne a 3-sba a 2-s belseje. Mást meg nem kell át rakni. Az ereje megvan amúgy hozzá. Csak, más a vezérlés. A 2-snek a gázkarja közép állású. Kevésbé finoman lehet szabályozni, cserébe a gps ott tartja, ahova rakod az égen. ;] Aliexpresszen láttam külön bugs 2 boardot, de mivel a 3-s karjai gyengék, és berezonálnak, nem raknám mégse abba a vázba. Vagy vennék valami karbon vázat, vagy eleve másik gps-s drónt. De, ebben a kategóriában igen csak be vagyunk határolva. Ugye, a közvetlen "ellenfél" a Hubsan-ok. De azok is fix kamerások (a csúcs model már szintén drága). Amit most kipróbálnék, az talán a BAYANGTOYS X21, de ugye emlékeim szerint itt valaki már kapott BAYANGTOYS-t kicsit össze törve. Míg MJX vonalon azért senki se panaszkodott, hogy szart kapott volna... :K (max nem tetszik) :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák