Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virbo

    csendes tag

    válasz syler123 #35081 üzenetére

    Én is Falcont vettem majdhogynem kezdőként. X251-em volt előtte (meg egy H8 mini, de az a kontroller miatt nem sokat számít ugye), amivel kb 4-5x repültem (5 akksikat), de azt soha nem tudtam úgy irányítani ahogy érzésem szerint akartam. Igauából nem tudtam megfogalmazni miért, de pl az udvarunkban nem tudtam vele kört repülni.

    Aztán hirtelen felindulásból vettem a falcont mert épp akkor is nagyon akciós volt. A drónozáshoz csak annyi közöm volt, hogy a gyári kész géppel repültem.
    Na hát ráment 1-2 délutánom és pár ősz hajszálam lett, de sikerült némi utánajárással és itteni segítséggel beállítani amit kell, valamint szétszedtem az egészet és befejeztem a gyártását (fc elforgatása, vtx normális rögzítése, vevőt normálisan feltettem, a váz éleit letörtem mielőtt elvágta volna a betáp kábelt). Ezek miatt megértettem mit miért kell csinálni és mik azok amire figyelni kell. Pl a failsafe működése és beállítása.

    Az első normális repülésnél a gép atomstabilan repült az x251-hez képest, az első akksinál tudtam rendes kört repülni, és az érzésem is az volt hogy igen ennek így kéne történnie. Én nem bántam meg, ennyiért meg pláne jó vétel. Vannak hibái az tény, de megnézve az árát én túlléptem ezeken. :)

    Ja és azóta két blogban is megjelentek hogy mit hogyan kell belőni, szóval ezt se kell kitalálnod. :))

Új hozzászólás Aktív témák