Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz Jackal2 #18255 üzenetére

    Köszi! Egyre inkább húzok az X1 irányába. Ahogy egyel korábban kérdeztem (utólag beszerkesztve), érdekelne, hogy gyári akkuval mennyit tud "egyhelyben" táncolni a magasban.

    Persze, a WLTOYS nem szándékos választás volt, engem csak utólag vontak be a dologba, amikor 1-2 próbálkozás után rájöttek, hogy nem tudnak vele semmit kezdeni :) Persze, szokásos dolog volt, kézbefogták a távot és nyomták összevissza, a drón azonnal megfordult, nem tudták irányítani. Nekem sincs nagy tapasztalatom még, de H8 minimmel nagy biztonsággal repülök már, így a WLTOYS-t már elég bátran és jól tudtam vinni elsőre is.

    Magamnak egész mást szeretnék. Az X1 kezd megtetszeni :)

    "Jelölj ki egyetlen szempontot..." - azt hiszem ez nálam a minél hosszabb motor élettartam, a viszonylag nagy hatótávolság és a kamerafelhelyezési lehetőség, persze gimbal és egyéb bonyodalmak nélkül, továbbá az egy akkuval minél hosszabb repülési idő. Hoppá, már megint elcsúsztam: ez már nem egyetlen szempont :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • czanga

    őstag

    válasz Jackal2 #18255 üzenetére

    Sziasztok.

    Beszállok én is egy kicsit ebbe a brushed / brushless drone vásárlás + jó kamera + gimball építési beszélgetésbe. Jól emlékszem azt tanácsoltátok nekem, hogy vegyem meg a Phantom 3 standard gépet inkább (175.000 -ért), mivel nem éri meg vesződni vele.

    Amúgy ha valaki akar, tud venni olcsóbban kész megoldást, ami hasonlóan jó, vagy mennyiért tudna "építeni" egyet nulláról? Tehát vesz egy gépet, kamerát (pl itthon egy SJCAM wifi), meg ami kell és összerakja. Hajt a kíváncsiság. :))

    Autel "kész" gépeket néztem de még drágább is mint a DJI, mást nagyon nem találtam, de ti hátha tudtok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák