Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz LoyalGuard #73947 üzenetére

    Szerintem nézd meg a videókat youtube-on, illetve ha tudsz, akár itt a fórumon a dji topicban próbálj valakitől drive-on , vagy egyéb helyen nyersanyagot kérni, és nézni, amibe nem nyúlt bele bármelyik videó megosztó...
    ha tetszik, amit látsz, és úgy gondolod, neked ez elég, vedd meg, boldog leszel vele ;)
    bár valóban , napjainkban a 2,7K és főleg a 40Mbps bitráta nem kifejezetten részletgazdag csúcs anyag, de én azt mondom azért ez már egy értelmezhető gép, ocusync2-vel, tehát a repülés és a jelátvitel is stabil lessz...
    én valahol itt húznám meg a "családi drónok" megvásárolható alsó határát, mint belépő szint...
    ezzel válaszolnék is a napokban valaki által feltett kérdésre.. amit nem biztos hogy pontosan idézek..
    "40K forint környékén drónt, amti esetleg nyaralás alkalmával használhatunk..."
    évek óta kérdezem ilyenkor mindig ugyanazt vissza...
    tudjuk mennyibe kerül a piacon egy kis akció kamera?
    általában pont ennyi az alja az igazi gatyiknak is... és te ezt még biztonsággal reptetni is akarod...
    nem, nem fog beleférni...
    soha nem szerettem leszolni az olcsó dolgokat, vagy valakinek a penztarcáját, de ezeket a technikai alapvetések szerintem tényleg érdemes átgondolni ;) Szóval ha neked ez az ár/képminőség arány megfelelő szerintem belépő gépnek azért az összegért amit írtál "tökéletes"...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák