Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz Ellia #50605 üzenetére

    Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem az ilyen összelegózott kameraplatformok felett elment az idő.
    Egy Mavichoz képest nagy, nehéz, otromba, és valszeg a videó se lesz olyan jó, a gép meg olyan megbízható.
    Az utóbbi fél éveben elég sokan próbálták rámgyógyítani az ilyen masinájukat, persze elég nagy bukóval, én meg mindig kihátráltam. Nekem nincs kocsim, egy 450-es g0pet meg nem akarok a hátizsákomra gumipókozni. Az eladók zöme vagy vett egy bolti DJI-t, vagy összerakott egy batárt komoly munkához, vagy csak szimplán beleunt.
    Persze ha valami speciálisra kell, mint valamilyen idöjárásos, térképészős projektnek, akkor arra nem nagyon van kész gép. Ha meg csak sima mánia, az is érthető, nekem is volt jópár pénztemető hülye ötletem. ;)

    @stefi81 - tippre semmivel. 6 colra kell a nyomaték. Az nélkül csak az áramot égeti a motor nagyobb fordulaton, de nem gyorsul.

    [ Szerkesztve ]

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák