Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Na tegnap este(késő éjjelig) belefutottam én is a mások által visszább vázolt iNAV problémákba.
    Az új tákolmányomra akartam felrakni, de az istenért sem működik rendesen F3 vezérlővel sem.
    Az új 1.81 Configurátor érhető csak el hozzá(én letölthető másikat nem találtam) és bármelyik FW verziót rakom rá, akkor sem jó.
    Már visszafelé az 1.6-os körül jártam, de úgy sem.
    A távvezérlőnél a kiosztás sem jó, mert 5678-ra teszi, ráadásul PPM módban nem is megy, csak ha átrakom PWM módra, pedig garantáltan PPM módon van a vevő.
    Volt hogy önállósította magát egy motor és csak úgy elkezdet működni, állandóan újra indítgatta magát, stb.
    Persze BF alatt rendesen PPM vevőként működik a vevő is, meg megy rendesen minden.
    Ebben az új configurátorban valamit nagyon elrontottak szerintem, teljesen katasztrófa, használhatatlan az egész. :((( :W

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák