Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Sziasztok!

    Nagyon rég olvasgattam a topikot, de most megint fantáziálok, hogy veszek valami komolyabb gépet, úgyhogy olvasgatok megint.

    Most igazából viszont azért írok, hogy... bontottam rengeteg régi számítógépet, mert a munkahelyemen csináljuk az éves nagy selejtezést, lomtalanítást. Igazából azt kérdezném, hogy érdekel e valakit mindenféle kábel? Sokan szoktatok itt építeni saját dolgokat.

    Nekem van rengeteg, sok-sok doboznyi mindenféle kábel... gondolok itt IDE/FDD kábelekre, házakban lévő LED, power, reset gomb kábeleire, ilyesmire.

    Ha kell valakinek, szívesen odaadom, mi ki fogjuk dobni.

    Én is szoktam ilyen kábeleket használni ilyen-olyan elektronikai melókhoz, jók ezek, mert a ház kivezetés kábelei mindenféle színben és jelöléssel pompáznak, úgyhogy lehet jelölt kábeleket csinálni frankón.

    Hogy ON is legyek: ahogy írtam, régen olvasgattam, abszolút nem tudom, milyen drónok vannak mostanában. Én egy olyat szeretnék, ami videózásra alkalmas, tudjon helyben lebegni beavatkozás nélkül (gondolom ehhez GPS kell). Igazából ez az egyetlen kritérium. Mit javasolnátok?

Új hozzászólás Aktív témák