Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz desolator #1081 üzenetére

    Noroot firewall, nekem ez bevált [link]

    Eddig 4 ismert fertőzött app van ami eddig ismert!:
    ezek tilthatóak
    Xender AdDisplay.AppAd.E
    com.android.snap Android.Adware.GingerMaster.DK
    Ezek nem tilthatóak!
    FotaProvider Autoins.AL variant
    MediaService(com.android.Pet.mediaproxy) Android.Adware.Yekrand.GY( ez ma jelentkezett nem olyan rég!)

    Hát, ezek után nagyon meggondolja az ember hogy használ-e gyári rendszert vagy át tér custom romra...
    én 3 customot merek ajánlani
    Cyanogenmod 13.0.2 ez 64bites,októberi biztonsági javítással és ez 6.0.1
    vagy
    LineageOS 14.1 ez 7.1.1 alapú, 32bites, van hozzá FingerPrint patch

    De van már Xperia OSP portolt verzió, Cubot Manito-ról portolt verzió :)

    Mondjuk én hardline ajánlatával nem vagyok megelégedve, mivel régi verziós rendszer nagyobb biztonsági kockázat, akinek egy csöppet is számít az hogy adatvédelem, vagy adatainak védelme, akkor az inkább az ellen tegyen hogy valaki megszerezze és ne az mellett hogy akárki hozzáférjen pont azért mert a rendszer biztonsági javítása elavult....

    Én pont a frissítések miatt aggódom leginkább, nem fejlődik annyira gyorsan mint ahogy a google kiadja a biztonsági patcheket...bár pozitívum hogy az orosz fanok eléggé beindultak a custom romok terén, a gátat eddig az ujjlenyomat olvasó 7.1.1-es portolása okozta...

    Kíváncsi leszek lesz-e válasz a Doogee Fórumán hogy mi ez a sok átverés a gyártó részéről...
    túl sok a kéretlen reklámos alkalmazás, hamis specifikációk, megtévesztő reklám.... kár lenne ezt a jó hardverű telót így kukába dobni... nekem személy szerint tök jó lenne ha minden fontosat tudna....
    ami eddig megvan ezekből:
    belsőtárhely titkosítható,újjlenyomat olvasó,4G B20-al, modernek mondható 64bites processzor
    ami hiányzik nagyon:
    sd kártya titkosítási lehetőség, kicsit jobb minőségű kamera framework(a mostani gyalázatos, az N95 szebb képet készített anno :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák