Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Fuhur #7693 üzenetére

    Köszi a választ. Konkrétan a mini azaz a 250 g-t meg nem haladó drónok helyzete érdekelne, itthon és Európában.
    A pusztában röptetés nem érdekel. Szívesen kötnék biztosítást, de azért valami értékarányosat.., no meg olyat ami ér is valamit, mert az, hogy van, de kibújik a felelősség (fizetés) alól, hogy nem volt szabályos, vagy épp a testvérem kezében volt a kontroller, stb, szóval ennek nem látom értelmét sem.

    Tehát, mini 2-es drón, használat főként motorozás közbeni megállásoknál, parkolóban, látványosságoknál, kizárólag hobbi célra, saját magamnak készített emlék felvételek. (jó lett volna néha lakott területen belül, pl egy tájékozódási túra indulási helyén, ami pl Révfülöpről indult, ilyesmi vagy Szlovéniában egy pizzéria parkoló, szóval nem a Váci utcában a karácsonyi vásár forgatagát szerettem volna filmezni)
    Persze ilyen esemény lehet egy terepes tréning is, ahol egy homokbányában motoroznak a haverok..

    Azzal szembesültem, hogy ezt hazánkban nem fogom tudni szabályosan művelni, ezért vagy lemondok róla, vagy vállalom a kockázatát a büntetésnek, károkozáskor a kárnak.
    Arra lettem volna kíváncsi, hogy ezt lehet e szabályosan csinálni? Vagy legalább a biztosítás részét?

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák