Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz mghltkmnd #2248 üzenetére

    Hát látod, ha nálunk vetted volna, alapból kaptál volna hozzá :)
    (amúgy jogszabályilag kötelező lenne, csak erre egyesek tesznek és a nagyobb profit miatt ezt meg sem csinálják... :) ) Nekünk nagyon sok munkánk van benne, a konkurenseknek meg nem szívesen dolgozunk :)

    Ráteheted az Intuos4-es védőfóliát a Bamboo-ra, de méretileg nem fog pontosan passzolni, tehát előbb ellenőrizd a táblák aktív felületét, mert az egyezik meg a védőfólia méretével. Viszont amit tudnod kell: ha ráteszed az Intuos4-es fóliát, búcsút inthetsz a kézérzékelőnek, mivel nem fog működni.

    A Painter 11-ed nincs beállítva, ebből ered a probléma. Elméletileg a gyári szoftvernek rögtön működnie kellene, ha nem megvásárolt, akkor az a törésből eredő probléma. Én kipróbálnám, hogy a radír végével kiválasztom a radírt, aztán a toll végével a festőecsetet, majd megnézném, hogy most így a toll forgatása közben változik-e az eszköz kijelölése. Ez GIMP-ben és egyéb progikban megoldást szokott nyújtani, ha valaki hasonló problémával találkozik más progikban. De a Corelben alapból működik.

    [ Szerkesztve ]

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz mghltkmnd #2272 üzenetére

    Szia!

    Küldd át privátban a vásárlásnál adott számlánk sorszámát, vagy a termék szériaszámát (tábla alján van, az alapján is vissza tudjuk keresni) és megküldjük neked ismét a felhasználóit. A kollégám küldi ki ezeket, lehet, hogy a levél kavarodott el az interneten, de ilyenkor ha szólnak, azonnal újraküldjük.

    A beállításokban szintén tudok segíteni, ha adsz egy telefonszámot, felhívlak és telefonon keresztül mindent beállítunk. A tech supportunk szintén ingyenes, tehát ha nálunk vetted, akkor egyszerűbb közvetlenül szólni nekünk, mint fórumon megkérdezni :)

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák