Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisDre

    senior tag

    válasz realyas #5233 üzenetére

    Új? Volt már egy esetleg?

    Esetleg a sima Intous családban is gondolkozhatsz, 20-30 ezer közt mozog bolt és típustól függően. A Pro annyival tud többet hogy érzi a dőlésérzékenységet és több nyomás szintet érzékel, de a profik se mindig használják ki a többlet tudást, változó. Illetve a méret még az amin érdemes lehet gondolkodni, mekkora monitorhoz lenne? Esetleg laptop?

    KisDre.artstation.com

  • smc

    addikt

    válasz realyas #5233 üzenetére

    Ilyet használok 1 éve.
    A mérettel nekem nincs gondom, sőt! Mivel én minden nap cipelem a táskámban, ezért nagyobbat nem is tudnék használni. Az egész tábla így is nagyjából egy A4-es vastagabb füzet méreteivel bír, így még biztonságosan és tokban tudom hordani a táskámban.
    Kijelzőméretből nálam: 27-es FullHD, 10-es HD és egy 16:10-es 22-es monitor van használatban helytől függően. Én nem érzem úgy, hogy kevés lenne bárhova is a mérete vagy a felbontása. Próbálni volt alkalmam egy sima Intuos "drawcomictudomisénmilyen" nevű small táblát is. Az sem volt rossz, de azon nem rajzoltam és leginkább csak a régi graphire 4-hez hasonlítgattam. Ahhoz képest az is sokkal pontosabb volt, de a Pro nem véletlenül Pro. Több gombja van, ott a touchring is. Kép forgatáshoz használom leginkább, ami jól tud jönni.

    Konklúzióm a termékről: Én nem is cserélném le nagyon sokáig, csak elkapott a cintiq láz. Vagyis leginkább a MobileStudio.

    Ha érdekel, akkor tekintsd meg a rajzaimat, ezek szinte mindegyike ezzel a táblával készült. (Ami nem, az több éves, vagy papíron készült. :D) [link]

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Új hozzászólás Aktív témák