Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zssom

    tag

    Sziasztok
    Aktív olvasója vagyok a topiknak, a 06-50 megjelenése óta használtam is. Jó érzés volt kísérletezni vele, hogy hol működik, hol nem. Persze csak másodlagosként, hisz az elején nem igen lett volna teljesértékű. Figyeltem, hogy lesz egyre jobb és jobb, örültem, amikor ott is megjelent az erős térerő, ahol eddig nem volt. A VoLTE és a VoWIFI is kezdettől fogva működött, az apró hibák pedig gyorsan javultak. Külön üdvözöltem, hogy a Mátrában a család itt lakó tagjainál a vezetékes netet használva wifin keresztül is kiválóan működött a szolgáltatás, ami akkor (most sem) mobil térerő híján a többi esetében nem volt elmondható.(modjuk a rózsaszín-nél igen, de annak nem ilyen volt az ára). Aggódva figyeltem az eseményeket, hogy mi lesz a sorsa, mert hát megszerettem, az ára is jó volt. Aztán jött a váltás és az azt megelőző (szerintem szándékos) minőségi problémák, a VoWIFI hibák, kimaradások. A váltás miatt elvesztette egyik legfőbb vonzerejét, mert a Mátrában azóta sem volt az adott területen mobil fejlesztés. Megkaptuk cserébe az országos lefedettségű ótvaros hálózatot a korlátozásával együtt. Nem volt meglepő a minőségbeli romlás, egy teljes évig használtam kötelezően csodafonos előfizetést céges telefonban, azt sem szerettem meg. Ezek után a korlátozottsága ellenére az ára miatt még tartottam egy darabig, hátha változik, hátha visszakapjuk az elvett funkciót, hátha... Aztán belefáradtam. Fájó szívvel búcsúzom. 4 Digi mobil kártyából kettőt visszaadtam, kettőt pedig elhordoztam olyan helyre, ahol nem fiizetek sokkal többet, mégis sokkal minőségibb szolgáltatást kapok helyette.
    A továbbiakban sok örömöt és kevés problémát kívánok Nektek és remélem, hogy ennél jobban nem teszik tönkre azt, ami egyébként remek alternatíva volt a kisebb pénzű, de mobilozni vágyó Magyar embereknek.

Új hozzászólás Aktív témák