Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz DevKiller #22709 üzenetére

    de úgytudom, hogy nagyon kevés 900-as frekit fognak majd árverezni.. Ergó jó magas összegért csípheti el a DIGI.
    Én viszont úgy tudom, hogy lejárnak az eddig használt 900-asok. Épp ezért érvel úgy a 3 nagy, hogy a fogyasztók érdekében mind megtartanák, lényegében hosszabbítani szeretnének. Ha ezt az érvet a hatóság akceptálja, akkor a 3 nagy nem is fogja az árat felverni.
    Szerintem az lenne a hatóság részéről korrekt és piac- és ügyfélbarát, ha a 900-as kiírásnál figyelembe vennék a már elnyert 700-as és 800-as frekiket is. Ezek figyelembe vételével lenne egy felső limit, amit 700-800-900-on összesen használhat 1-1 szolgáltató. És persze fenntartanának egy méltányos részt a 900-ból az új belépőnek.

    Ha viszont tudnának hoznának szerintem 2100-at. Sebesség szempontjából mindenképpen jól jönne nekik.
    A sebesség szempontjából és a településeken igen. De 700-as vagy 900-as freki nélkül országos területi (!) lefedettséget gazdaságosan nem lehet csinálni. Nézd meg a többi szolgáltató lefedettségi térképét a magasabb frekiken. Erősen foghíjasok azok is, a településekre fókuszálnak.
    Kell(ene) a 700 vagy a 900, mert jogos, méltányolandó igény a digis ügyfelek részéről is az országos területi lefedettség.

    Mindenesetre én drukkolok a DIGI-nek és remélem alkotnak valamit
    Én nem csak drukkolok nekik. Úgy áll, hogy közösek az érdekeink. :K
    Egyébként neked is, itt a topicban is mindenkinek. Ha gondolkozol, akkor rájössz, miért. ;)

Új hozzászólás Aktív témák