Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Intruder2k5 #50705 üzenetére

    tegyenek be optikai szűrőt ami leszűri a CATV frekvenciát a szekrényben vagy kint az oszlopon a kötődobozban nemde?
    biztos van ilyen nem csak koax-on létezik "NOTV" szűrő

    oké el kell vágni az optikai kábelt és újra kell hegeszteni de akkor legalább tuti nem lehet ingyen fogni...
    UPC is rak szűrőt azoknak akik csak netet kérnek, nekünk évekig az volt
    most már szülőknél is Trio csomag van le is vették a szűrőt és minden megy már
    igaz ott sajnos minden eszközre kell vagy STB vagy smartkártya hogy nézni lehessen a TV-t
    DIGI-nél ez szimpatikus hogy kódolatlan a fő csomag

    dchard : létezik optikai szűrő FTTH hálózatra ami kiszűri a CATV frekvenciát?

    u.i.: ha létezik ilyen biztos van csatlakozó elé rakható szűrő akkor el sem kell vágni a kábelt csak kint a kötődobozban a csatlakozó elé bedugni, a kötődobozt meg úgyis zárja DIGI gondolom én

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • dchard

    veterán

    válasz Intruder2k5 #50705 üzenetére

    Kódolatlan DVB-C telekomnál: lemondom az előfizetést, elvisznek mindent, de a TV-ben lévő tunert nyilván nem. Nem kötik ki le a csillagpontról (mert nem szokták kikötni), akkor én lopom a szolgáltatást? Ugyan. Vagy a MinDig TV: ha nem kódolnák mindenki foghatná egy antennával és kész. Akkor szerinted mindenki tolvaj lenne, vagy az AH lenne hanyag? Ne vicceljünk már.

    A lényeg, hogy annyira olcsó a szolgáltatás, hogy a döntő többségnek egyszerűen nem éri meg a kisujját megmozdítani azért, hogy ingyen nézze, mert lényegében most sem fizet sokkal többet a semminél. Pont ezért a Diginek sem éri meg rengeteg pénzt és erőforrást beleölni abba, hogy ezt megváltoztassa. Emlékeztetőül: a másik TV-s platformján (műhold) megtette, ráadásul nem is egyszer (Nagra2, Nagra 3), mert ott senki nem fizetett volna önbevallásos alapon. Nincs is ezzel semmi gond, de tolvajt kiáltani ebben az esetben pont annyira nevetséges, mint a bkk e-jegynél kialakult botrányban hekkert kiáltani.

    Én boldogan fizetnék már a szolgáltatásért, ha méltóztatnák végre bekötni, beszéljünk inkább erről :)

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák