Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    Segítséget kérnék..
    Digi koax, digitális kábeltévé, box nélkül.
    Van 2db TV a lakásban.
    Mostanában egész ritkán (5-10 percenként, de van, amikor picit sűrűbben, picit ritkábban), de pixelesedik a kép, van, hogy csak kb 5cm sávban vízszintesen, máskor a képernyő alsó fele.
    A hang csak ritkán akad meg, vagy megy el. Ilyenkor a Samsung C7000-es plzama TV-n bithibaarány is megjelenik (9 volt egy kb 1 másodperces akadáskor), amúgy nullán van. A jelerősség 74 körül van, nem rég még 69 volt.
    LG LCD Led TV-n a jelerősség 92 és jelminőség is 92. Itt bithibaarányt nem ír a TV.

    Mostanában nem volt, de viharban nézhetetlen, szétesik a kép, hang is akad, vagy nem is megy.
    Diginek jelentettem, a lépcsőházban cserélt valami elosztót meg még valamit az ember, de nem is tudtam róla, ezt követően lett picit magasabb a Samsungon a jelerősség. Aztán újra telefonáltam, kijött, de nem igazán tudott mondani semmit.
    Ha így maradna, mint most, akkor én tudok ezzel együtt élni, nem olyan zavaró, csak most volt kis időm ezzel foglalkozni. Kábelezés rendben.

    Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák