Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PK58

    tag

    válasz viktorus #503 üzenetére

    Helló!

    Nyugi! Ezen az első csalódáson szerintem mindenki átesik még ha sokan nem is vallják be! :D
    Ezek a tévék nem az analóg rendszerre vannak kihegyezve. A káosszal amit a képméret különbségek okoznak egy jó darabig valszeg együtt kell élni. Kis kompromisszum árán meg kell találni a neked megfelelő formátumot. Én pl analógban a "wide" (Sony) formátumot használom, ez felfelé és lefelé eltolja a képet így megszűnnek a lapos fejű ürgék. :D
    A tévéd tudását igazából digitális módban tudnád kitapasztalni. A leírások szerint "hivatalosan" nem tudja fogni a kábeles digitális (DVB-C) jeleket csak a földi sugárzásúakat (DVB-T). Viszont van itt pár LG-s kolléga ők majd írják neked biztos az okosat mert van valami trükk (a régiót Norvégra, Finnre, Svédre kell állítani) amivel rávehető a készülék a kábeles digitális jelek fogadására. Ha mégsem akkor én javaslom a digis HD box bérlését!
    Digitális módban már lehet látni mérethelyes képet, ilyen a négy magyar HD csatorna illetve egyes német nyelvű (pl 3sat) adók igaz ezek "csak" SD minőségűek, de legalább valódi 16:9 -es formátumok.

Új hozzászólás Aktív témák