Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gl2006

    csendes tag

    Hello!

    Tegnaptol van DIGITV-m- Humax beltérivel, de a műsort nem tudom Pioneer merevlemezes felvevőre venni, mert kiírja, hogy '' this content is copyright protected'', vagy mi, a felvevő meg, hogy can't rec. Miért van ez, mit lehetne tenni, hogy felvegyem amit akarok, mert ha nem vagyok otthol - sűrűn - akkor az érdekes műsorokat felvételről szeretném megnézni.
    Van másik digitális vevőm, és ilyet még sem azon sem kábeltv-n sem tapasztaltam soha.

    Köszönöm : gl2006

  • gl2006

    csendes tag

    Hello!

    Itt tényleg csak olyan emberek vannak, akik műszaki zsenik és mindent tudnak, még Humax beltériről felvenni is, vagy olyanok akiket nem is érdekel a műsorok felvétele, de mindenféle ''okos'' tanácsokat adnak, amik aztán sz..t sem érnek.
    Kérem, hogy ha valaki tud megoldást a dvd-re, vagy videóra történő felvételt illetően az írjon már valami normális választ, és ne azt, hogy olvass vissza stb.. mert ezt megtettem, de mind csak sületlenség, jeltisztítót nem akarok venni 10000 ft-ért, hanem normálisan felvenni erről a nyomorult beltériről.
    Amúgy meg kérek mindenkit, hogy bombázzák ezt a digitv-t, hogy szüntessék meg a kijövő jel kódolását.
    Én már feljelentéssel is fenyegettem őket, de olyan választ küldtek, mintha ők, vagy én hülye lennék.

    üdv.

  • gl2006

    csendes tag

    Hello!

    Én indítottam el az egész felvételi''vitát'' és csak azt tudom mondani annak a szakértőnek, aki RCA, vagy RCA-SCART, vagy bárhogy felvételt tud csinálni Humax*-rol, hogy elmegyek érte kocsival és napidíjat fizetek neki, ha nálam a Pioneer merevlemezes dvd vevőre tud felvételt produkálni. Még haza is viszem...
    Minden létező csatlakozót próbáltam. Sz--rt sem ér, annyira nem akarom sérteni, hogy azt mondjam, mint a tanácsa. Bocsi..

    Azért, ha lehet mindenki, kit érint bombázza csak a nyomorultakat, szóban, levélben, hátha észhez térnek.
    Nekem, de lehet, hogy másnak is ez fontos lenne, akinek meg ellenszenves az okoskodásom, az kérem nézze el.

    Tisztelettel: gl2006.

  • gl2006

    csendes tag

    Hello!

    Szeretnék ''normális'' tanácsot kérni, hogyan lehet a Humax-bol a digitális kimenetről digi hangjelet előhozni, mert erre eddig képtelen voltam, pedig nem vagyok teljesen idióta - töménytelen hasonló készülékem van - de ha optikai kábellel rákötöm a Denon erősítő megfelelő bemenetére semmi hang nincs, még olyan csatornákból sem, ahol kijelzi, hogy dolby digital hangsávja van.
    A menűben is állítottam már, de semmi hatás.
    Hálás lennék, ha valaki írna róla....

    Üdvözlet.

Aktív témák