Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Sárpac #7826 üzenetére

    Aki Belten gyűjt be VIT-et az nem normális..
    Hogyhogy nem kell chestre? Chesten 300 a max...200körüli VIT-a low mainstattal szinte ingyen van..

    800K-ért van bent AH-ba most 491es Armorral, 75 all ressel, 170VIT+140STR-el..
    Ha az STR-t beszámoljuk armorba akkor kb 50armorral marad el a tiedtől viszont 20al több benne az All resi és fele annyiba sem kerül..
    Esetleg 431es armorral olyan statokkal mint a tied 110K..

    De annyiért adod amennyiért akarod :)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • oxox

    addikt

    válasz Sárpac #7826 üzenetére

    nem szeretek olyanra arat adni itt, ami nekem nem volt korabban, ill. nem monkos cucc...nem ertek hozzajuk, es az ah kb olyan mintha rulett asztalnal ulnel...van, hogy egy latszolag 30m+ tetel nem megy el 5 millioert sem, maskor egy latszolag ertektelen csizmara adnak 50misit (ezert nem is szoltam hozza), de volt itt egy blackthorne gatya ami gagyibb volt mint az en korabbim, megis 3misivel tobbert ment el. Sokan hulyen szurnek, pl. 100str 100vit-re, es megvesznek valamit 185str-es 110vit-el, mikor megtalalnak olcsobban 250str es 95vittel...van nekem is egy crtch, crigmd, allres, dex,vit gyurum, aminek az ertekeit ha beirom 50misi a legolcsobb, megsem vittek el meg 6-ert sem...de sok ilyenbe beleszaladtam mar...innas gatyanal meg ugy voltam, hogy mikor nem jatszottam felrakta baromi magas bidre, ugyse viszik el alapon es elvittek...
    szerintem nincs azzal baj, hogy itt leszoljak az ember cuccait alkalmasint, ugy is a piac donti el...birni kell a kritikat, es max tobbert felrakni ah-ba..ha meg valakinek ugy is tetszik valami amit kiraksz, akkor alkudozik. Mondjuk en is emlekszem, hogy 150misiert raktad ki azt a surranot...az azert meleg volt erte lassuk be :K

    jahh es ugye a monkhoz elmeletileg ertek...blackthorne amuk erteke ugy valtozik hetrol hetre, hogy neha konnybe labad a szemem...vettem egy lightresistest 9misiert (fire resistes monk vagyok), majd kesobb talaltam egy fire resistest 13-ert...megvettem a lightost eladtam 8-ert (orultem, hogy elment annyiert), kb 4 napja talaltam egy jobbat az enyemnel 3misiert 1d12h...megvettem...a korabbim meg alig ment el 2.5-ert (pedig rosszabbak voltak kint 7-12 kozott...az aligot ertem ugy, hogy kb 4x raktam ki) valtozik a piac naprol-napra, es a kezdo halado cuccok amiket Te is kipakolsz egyre ertektelenebbek (csupan azert mert nagyon keves uj jatekos van, es paragon miatt uj karakter sincs nagyon...)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák