Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Bahama #48383 üzenetére

    VOTA?
    Gondolkodtam rajta hogy lenézek, de lusta vagyok megkeresni :D

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • mikromanus

    veterán

    válasz Bahama #48383 üzenetére

    Hm. Akkor lehet túl magas volt a szint és kevés volt a drop. Nem nagyon érzem azt, hog ya magasabb nehézség pöpecebb itemet dobna. Leginkább mert nem dob semi legend-setet. :DD
    A több legend nekem is T1-en esett a végigjátszásban. No erről ennyit. Lehet ha ugyanannyi kill lenne, akkor lenne érezhető minőségbeli vagy mennyiségi különbség a magasabb Torment szint javíára, de jelenleg még az ötszörös legend dropnyi MF se érezhető feljebb. Azért annyival többet nem öltem T1-en. Mondjuk lejjebb inkább elitekre mentem, magas nehézségen meg inkább fehér mobra. Lehet ezek ellensúlyozzák a tormentszintet.

    (#48385) Lokids
    karakterenként csak kétszer lehet érdemben runolni kinget. Ha már megvolt a karakter mikor elindult a 2.0. Ha nem volt, akkro csak egy 1st kill van a pakliban. A gyors lv szintezést ezért vették vissza. Ha 1-2 perc egy 60-as karakter, majd 2-3 perc egy garantált legendary (sétával együtt), akkor az elég kicseszés azokkal szemben akik normálisan játszanak. Jut eszembe: mennyi most egy lvl1-60 "powerleveling" idő a nerf óta?

    (#48386) Sirandrish
    Első kill a régi karaktereknél, majd utána csak reset questenként egyszer garantált. Ha van 5-6 elheverő 60-asod, akkor rmegéri benézni mindegyikkel egyszer reset előtt is. Ha nem akarsz játszani egyikkel, akkor mehet rá a reset is (+1 legend/karakter). Ha épp barbárral nem akarsz játszani, akkor én szivesen elkisérem a king killre a karakteredet. Hátha esik valami jó, amit nem érdemes megtartanod és lepasszolhatod nekem :DD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák