Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    Ma lehet tolni 1000-el: első lootom ma egy tasker volt season-ban, lehet, hogy ma "tasker-nap" lesz? :DDD
    Igaz, a rollja förtelmes volt DH-nak. 650dex/7 IAS, 390 armor és 6400 loh, e mellé azértv+50% pet damos.
    Oda is adtam a Tiklandian-WD-mnek, a dex-ből chc lett, így azért hasznára válik.

    más: Klánon belül kezdünk sokan lenni. Kérdés, hogy van-e valami módszer az inaktívak megnézésére? :F

    Más: ha már a season DH-m neve SlayerGirl, tegnap megnéztem, mikyen dps-t tudok rá összehozni.
    Magam is meglepődtem: mara set, de chest armor helyett Natalya+ nati ring, így rorggal megvan a +7% chc bónusz, plusz a nati bónusz discipline is jól jön. Mivel trifectás mara kesztyűm van, azt tapasztaltam, hogy ez a gear dps-ben megverte a mara chest + ( 48% pet bónusz+ ias+ chc-s tasker) kombót.
    Így, a kari, méltón a nevéhez, a letett sentryvel a kisebb mobokat 1-hiteli t6-on - igaz, az összejött, közel 1.7M sheet dps (+ 20% cold, 20% physical) miatt ez érthető is. ;)

    Ennek ellenére, visszagear-eltem a szokásosra: kb. 1.3M sheet dps, de custerian bracers ( = gold felvétel +xp-t ad) és a hozzá tartozó +11.700% GF valahogy több xp-t hoz. :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák