Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    Én is nekiestem pár napja a Unique Collection achinak. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem, hátha valaki tud válaszolni:

    1: Számít a nehézség, MP beállítás?
    2: D3DBn vajon jó helyre vannak írva ezek a ritka lények?

    Azt furcsállom, hogy kb 3 napja álltam neki, kiírtam melyik Actból melyikek hiányoznak és őket hol találom meg. Act 1-ből csak 5 hiányzott (Zhelobb, Qurash, Lorzak, Dreadclaw, Ebenezer) amik meg is lettek 1 nap alatt viszonylag kevés tryból. Áttértem az Act 2-esekre ahol hiányzik 7, de 2-2 egy zónában spawnolhat elvileg.
    Nem számoltam hányszor futottam végig rajtuk, de 2 nap alatt egyet sem találtam még, ami nem túl bíztató az Act1 után.
    Ja és még két kérdés

    3: Yakara elvileg Eartern Channelben van. Elképzelhető hogy spawnolhat a westernben is?
    4: Van négy különböző Mage Lord. Ebből 2 már megvan - a fentebb linkelt oldalon meg azt írták amik nekem kellenek azok Storm Halls nevű helyen vannak. Kétszer futottam már össze Mage Lord Flaydren-nel aki már megvolt korábbról is, de én Storm Hallsban találkoztam vele holott azt írták ő pl a másik Zoltan Kulleos részben van. Innentől elkezdtem runolni a másik részt is, asszem Unknown Depthsnek hívják. Később ott is találkoztam ugyan ezzel a Flaydrennel. Gondolom akkor a 4 Mage Lord feltűnhet bármelyikben a 2 közül, erről valakinek valami info?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák