Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz killerjohn #23440 üzenetére

    nekem 200k unbuffed DPS-el és acid rain-el és hozzá elegendő LOH-al (950) MPL4-ig volt nagyon-nagyon sima minden. MPL5 az optimális, de ott nem volt meg az a mindenkit elsöprök érzés, ott azért az elitekkel elszórakozol 15 mp-ig. én a végén már itt mentem, mindig, ha éppen soloztam. MPL6 már nem jó szerintem, mert az XP és az itemek sem jönnek olyan jól és ott tényleg elfogy a mana párszor (mondjuk ettől még nagyon ritkán haltam ott is). MPL7 viszont felejtős, oda több mana kellett volna. űber más tészta, ha a macik helyett beraksz egy primary skillt, akkor mindenhol nagyon könnyen túl tudsz élni, csak a DPS-ed lesz kevés

    a macis builddel én nem tudtam normálisan közlekedni, nem töltött normálisan az LS és közel kellett menni a szörnyekhez, tehát pont ott veszett el az értelme az egésznek, ahol szükség lett volna a több DPS-re, MPL6 és felette mondjuk, mert a szar LS miatt és mert közel kell menni, sokszor haltam, így meg nem volt értelme. űber se ment vele, SB-t nem tudod vele normálisan ütni, mert megöl a refije, kula elteleportálgat mire odaérnének a macik, stb. egy olyan szitut tudok elképzelni, ahol jobb a macik, az a party MPL6-7, ha van tank. talán ha nagyon jó a csapat és van 2 tank is, akkor 8 is belefér

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák