Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Gorneck #11515 üzenetére

    Én is építgetem a karaktert, csak kérdés, hogy az így elköltött pár milliók (nekem szerencsére még egy 5-10m körüli cucc is lehet upgrade) nem fognak-e később az esetlegesen bejövő új cuccokra hiányozni. Most pl gondolkozok egy olyanon, hogy veszek egy jobb Tal chestet (több hp és all res), lecserélem a gatyát inna-ra, és a lacunit egy all reses strongarm bracerre. De ez lenne vagy 30-40m (minusz az eladott cuccok), és nyernék vele mondjuk 20k dpst, és talán nem buknék védelmet. A kérdés tehát, hogy meglépjem, vagy inkább tegyem el későbbre a zsét, és ha igen, miben tároljam?

    mikromanus: elég sokáig nézegettem a witchinget, és igenis csökkent az áruk. Mikor először benéztem érte az ah-ba, akkor a 8/35-ösök voltak 60-80m körül, pár hete egy 9/43-asat (armor és life% rollokkal) vettem 29m-ért, és a legszarabbakat már 20m alatt lehet venni. Persze a vit/allres rollosok iszonyat drágák, szóval az olló tovább nyílik: viszonylag jó cuccot tudsz viszonylag olcsón venni, de a top cuccok megfizethetetlenek.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák