Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz MegalodonS #113434 üzenetére

    Annyira nem vagyok stream néző mostanság, már csak szinte ilyenkor szoktam nézni kicsit hogy mit tesztelnek meg mire jutnak PTR közben/után.
    Régen néztem Quint amikor még szinte csak D3-al játszott, meg a Monkos időkben még amikor fekete fehér kamerája volt. :D
    Akkor még bírtam de mostanában inkább irritál, nagyon elgurult nála a gyógyszer vagy nemtom mi lett vele. 'illetve már szinte csak olyan játékokat játszik amik engem nem érdekelnek'

    Wudit annyira nem ismerem, azért szoktam csak utána nézni a dolgainak mert a játékhoz azért ért meg teszteléshez és tud hasznos infókat megosztani átlag játékos számára is.

    Bluddshed akit inkább preferálok amúgy mert ő számomra is reálisan tesztel buildeket.
    P800 és általában augment nélkül + HC-ban is játszik live szerveren és még soloban is nyomja szinte mindig tehát nekem mérvadóak az eredményei. :)
    Ja és nem ordibál meg minden őrület amit Quin művel..

    Az meg, hogy ki miatt vannak nerfek nem lehet egyértelműen kijelenteni mert a végső szó úgy is Blizznél van.
    A WW Rend Barbárnál pl az Amerikai fórumon fordították vissza a Lamentation Belt nerfet mert akkora lázadást csinált a Barbár 'community'. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák