Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Daelion #111748 üzenetére

    én már nem emlékszem, minden season-ben indítottam-e karaktert... (lehet... a nagyjában viszont tuti) ez a mostani a legrosszabb theme: dupla goblinra emlékszem, az jó volt, de lehetne akár dupla primal theme is, az se lenne rossz: olyan gyatra a primal dropja, hogy pár perc alatt meg tudnák írni, hogy amennyiben esik 1 primal cucc, essen mellé egy párja is :K (1 set+1 sima) ...most pörgettem pár gr50-et a búgócsigával és teszteltem, hogy otthoni gépen futtatva a játékot, céges laptopról anydesk-el hogy megy :D ...nem vészes és god builddel elég jól használható: nézem primal set cipő... gondoltam blackthorne lesz, mert az hullik ész nélkül mindig, de nem: marauder :C természetesen a létező legrosszabb roll van rajta: 2 alapstat, semmi movement/allres/armor... sec cuccok közt meg -40level req... köszönöm

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák