Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    Gondoltam beszerzem az új monk cuccokat.
    Pár rift után mentem GRezni.
    Uliana, mert azt szerettem, nem túl jó cuccokkal, és semmi sincs augmentálva.
    GR95-ön meglepődtem, hogy LB-re jutottam. 980-ik hely, pár pillanatra jól van az, P1988-cal Kiment a fejemből az LB reset. Igazából nem érdekel.
    Esett egy hozzá illő fist weapon és akkor láttam, hogy valamikor volt rá erősítés, kuka a fegyverem. Megnéztem a Kanait, a primal öv is kuka.
    Lecseréltem a fegyvert, GR96 9:38 (860-ik hely) alatt meglett, 2 percet javult a GR95-höz képest.
    Ha kifarmolnék jobb minőségű cuccot és augmentálnám, talán a GR100 is lemenne vele.
    Igazából nem fogok kínlódni vele.
    Csak azért írtam le, hogy ha valaki rázizzen az új cuccokra és nagyon régen nem játszott az adott karival, érdemes megnézni, mik változtak korábban?

    Az új szet meg is lett, egy fist weapon kell még.

    (#109307) malacka87: "barbárnak pörgettem övet" ez mit jelent? Sárgából upgrade?
    Mert új cucc esetén ez, vagy majd esik. Reforge nem adja be.
    A szeteknél megkapod a szetbónuszt, ha meglévő szet változik.
    A Kanaiban ha kockázva van a leg, annak is módosul a patch révén a tulajdonsága.

    (#109306) chopin42: "Tehát szerintem a 140 üthető vele, de 150-es crusaderrel baromi vicces..." - gondolom nem halandók Paragon mennyiségével. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák