Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz m.lala #101340 üzenetére

    Kiírja.
    Csakhogy pontos képet kaphassak legalább 20+ különböző szintet végig kellene mennem, és felírni egyesével, melyik mennyit ad, mert ezt az infót nem láttam még sehol. + többször, hogy lássam az átlagot, mennyi idő alatt megyek végig? De hagyjuk ezt a kínlódós részt, nem kell ennyire pontosan.
    Mondjuk +5 szintenként kitudnám írni az XP-t.
    Plussz ugye ne legyen Pool felvéve, stb.

    Nálam nem egyszer előfordult, hogy 1 percen belül volt a különbség, a GR erősségben az eltérés meg vagy +5. Időben nem volt jelentős az eltérés, az XP-t mint írtam nem jegyeztem meg.
    Mondjuk azt figyelembe vettem, hogy legalább 60%-on tudjak gemeket is húzni. Emiatt nekem már nem éri meg GR80 alatt.
    Ezért írtam, hogy én nem kísérleteztem 3-5 percekkel.

    A karakter választó képernyőn végigmész egyesével a karikon, és összeadod a játékidejüket. Persze ha nem szoktál karit törölni.
    Néha tárgy másodlagos tulajdonságánál előfordulhat, hogy "Monster kills grant +234 experience". Nem érdemes erre gyúrni.
    Konkrétan gyűrűt, piros követ a sisakba nem érdemes, mert lvl70 fölött töredék XP-t ad csak, sokat buknál cooldownban, erőben, stb.
    Az XP-s gem megvan, Gem of Ease a neve, egyedül nem éri meg használni. Sok dmg-t buknál miatta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák