Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Na, kifektettem Diablot Nightmare-en egyedül. Kíváncsi vagyok, meddig jutok el Hell-ben. Most így néz ki a karakterem:

    Tudom, nem nagy szám, de még nem vettem semmit AH-ból, magamnak pakolom és szedem össze a cuccokat. Én így szeretem, kicsit szívás, de valahogy majd megoldom. :DDD

    Mindenesetre ha valaki fent van, amikor én is, whisper-t küldjön és megmondom, hogy van-e kedvem multizni. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Cybertrone #24733 üzenetére

    Most nyírtam ki a Skeleton Kinget, elsőre sikerült, nem volt idáig nagyon nehéz, persze nem iszok előre a medve bőrére. :N Bár a DMG-t közben sikerült felnyomni 2K környékéről 3K-ig, minimális HP-veszteség árán, figyelve hogy resistance is maradjon.

    Viszont néha kihagyok egy-két champion csapatot, amelyek megszívatnak, például egy waller-teleporter-vortex összeállítású banda megizzasztott rendesen. :) Általában 10 halálig tűrök, utána inkább kilépek és újra be, hátha kevésbé durva ellenfelet ad a játék. Eddig még bevált a taktika. :DDD

    Lassan elérem az 52. órát, és egyáltalán nem unalmas a játék - feltéve ha mennek a szerverek. :U

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz radi8tor #28240 üzenetére

    Időközben visszavonták, mert nem úgy működött, ahogyan arra számítottak. :)

    SSJPeter: Engem jobban bosszant az, hogy egyszerűen nem akarnak semmit dobni az ellenfelek. Hell Act 3 végén tartok most, a játék eszméletlenül bedurvult, már alig tudok egyedül játszani, ha kifogok egy erősebb elit csoportot, tucatszor halok.

    Ezzel nem lenne baj, legyen csak nehéz, de érje is meg érte szenvedni. Már a Zsákos Frodókat is alig tudom leverni, annyi HP-jük van, azok a mocckosz kis hobbitok mindig berohannak az ellenfelek közé... :) Ha meg sikerül, még sárgát sem adnak. Nem jó ez így.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Nálam nem okozott semmi problémát a patch, kapom továbbra is az XP-t, ráadásul ahogy észrevettem, mintha egy fokkal több sárga cucc potyogna, aminek nagyon örülök, így még talán az is megeshet velem, hogy megtalálom az első zöld vagy narancssárga tárgyat is (Reménykedős smiley). :DDD

    Mindazonáltal már sikerült eljutnom mindkét titkos pályára is (A pónisért köszönet Harbonah kollégának, aki levitt oda :R ), így bosszút álltam a sok "Error 37"-ért Jay Wilsonon:

    Sajnos nem sok időm van játszani, mert egyedül vagyok a héten cikket írni, ráadásul a suli is megy ezerrel, de azért azt már most látom, hogy a patch óta jobban esik Diablózni, mivel több normális cucc esik, mint azelőtt. :K

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Aktív témák