Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ChromeX

    addikt

    válasz frame>24 #1825 üzenetére

    "Egy sivatagos helyen rengeteg ellenség özönlött, ahogy kiválasztottam az Ördögűzőt, aki szellemidézőre emlékeztet és különös varázslatokra képes. Csak korlátozott képességekkel rendelkeztem a szörnyek vérpacává változtatásához, de azok mind hasznosnak bizonyultak. Izzó koponyákat dobálhattam a levegőbe, amik akkor robbantak, ha megnyomtam a támadás gombot, így megfelelően változathattam a hatótávot. A robbantások egész tisztességes méretű környezeti károkat is okoztak, ideálisak voltak bármilyen csoport elsöprésére. Egy fenyegető kísértet éles sikoltással előtör a Boszorkánydoktor testéből, amivel halálra rémíti az ellenséget, és egy időre megfutamítja őket. A csatákban segítségül hívhattam a zombi kutyákat, azt hiszem, abban mind egyetértünk, hogy ez a legjobb kutyafajta. És végül sikerült végrehajtanom egy olyan hullapók-támadást, amitől az ellenfelek, miután megöltem őket, kiéhezett, sápadt zöld pókfélékké váltak, amik szedték a lábukat és mindent megtámadtak, ami a közelükbe került. Azzal, hogy a kutyákat, a hullapókokat és a tűzbombákat egyszerre vetettem be egy támadás során elég szép pusztítást sikerült véghezvinnem."

    ez mekkora duma :DDD

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Aktív témák