Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz lacam71 #433 üzenetére

    Tablettát reggel este egy felet (hogy szokjam a Meforal-t), mozogni nem mozogtam. Szénhidrátot pont nem tudom, mert anyu sajtos tésztája volt :B
    Ma viszont már futár hozta az ebédet Teletál Z6-os menü 88,3g. Igaz ez csak az ebéd volt. Vannak még ezen kívül olyan (országos) kajás cég aminek van diabetes menüje?
    Igen úgy látszik jó irányba indultam a vércukorral, "cserébe" felment a vérnyomásom. Ez vagy a Meforal mellékhatása, vagy összeveszett a vérnyomás/koleszterin csökkentőmmel.

    Szörnyü, hogy mi mindenben tesznek cukrot. Ma pl. az uborka (savanyúság) címkéjén olvastam, hogy már ilyet se lehet(ne).

    Geryson

    Ahoz képest, hogy 17-ről indultam pár hete (labor mérés), egész jó, hogy már néha 13 alatt is volt. No meg nem egyszerü átállni cukormentes dolgokra, pl a savanyúságról se gondoltam volna. Plusz amit már megvettem, csak nem dobom ki. Csak egy kicsivel kevesebbet eszek belőle egy étkezés alatt. Aztán szép lassan kikopnak ezek a dolgok. Most már mindennek megnézem a címkéjét, mielőtt kosárba kerül.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák