Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    Most vettem egy Dell Precision M4800 -at
    Alapbó win 7 professionnal telepitve jőtt, de adtak hozzá egy win 8.1 es telepítő lemezt.

    Érdemes átállni 8.1 re és hagyni elveszni a különböző előre telepített programokat (még át se néztem mindet) DELL beckup recovery, Dell audio, Dell webcam.

    koszonom

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • Antonio

    senior tag

    válasz VANESSZA1 #2053 üzenetére

    Meg csak most

    Fedezem fel a gépet,

    A dell beckup and recovery alkalmazás mire is jó? Nem vagyok informatikus az angol leírást most töltöttem le de azt hiszem kell egy kis idő míg tudom értelmezni, Pár szóban el tudnátok mondani mire jó? Ez miben más mint a sima windowsos rendszer visszaállítás?

    továbbá a gépemen van integrált Intel HD grapfics, és külön AMD Firepro 5100, viszont csak Intelnek találom a kezelö paneljét, de semmi catalyst centert nem látok ez így normális? Tehát csak onnan tudom hogy van videókari hogy látom az eszközkezelőben. mellesleg az elobb csekkoltam egy full HD-s filmet (ráadásul nem is a legjobb minosegut) az elore telepitett PowerDVD-n es kis szaggatast vettem eszre, holott ezen a konfigon Core i7- 8Gb- + videokártyák simán kéne futnia ...

    Ja es ha mar itt tartunk Samsung FULL HD-s tv-re HDMI-n keresztul miert nem tudom a kepernyőduplikálást megoldani (kiterjesztés ill csak képernyő az megy) ...

    Elöre is koszonom

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok a következőkben kérném ki a tanácsotokat

    van egy Dell Precision M4800 munkaállomásom (nem vagyok Informatikus, privát célra használom semmi extra, csak jó áron tudtam beszerezni anno)

    pár hete volt HD csere (SSD re lett cserélve) és értelemszerűen op rendszer windows 10/64bit is újra lett rakva (ez volt korábban is). (nem én csináltam)

    felraktam egy játékot amivel régebben is játszottam (skyrim, ami megdolgozza a HW-t, de régebben semmi gond nem volt vele. (kb májusban, játszottam utoljára a játékkal)

    Elkezdtem játszani és kb 10-15 perc (?) után gép leállt teljesen. Gép megint bekapcs, játszok és kis 10-20 perc után a gép teljesen leált megint (semmi előzetes jel nélkül). Először játékra gyanakodtam, de 3jára kaptam az üzenetet bootollás közbebn hogy M1004 es hiba van (túlmelegedés stb)

    Gyors utánaolvasás: lehet egy takarítás segítene?

    közbe lehet kicsit off olok mert Írás közbe rákerestem youtube on m4800 szétszedés fan tisztításra, konkrétan egész gépet szét kapják amit már nem merek bevállalni :U
    (arra akartam rákérdezni mennyi ajánlott gyakorlat nélkül csinálni,mert azt hittem csak hátlap eltávolítása elég de úgy látom inkább nem ajánlott ...) :B inkább rábízom szakira megint...

    amúgy kb 3-4 éves gépnél ez normális jelenség?.

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák