Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    Sziasztok,
    Unokahúgomnak van egy Inspiron 3521-es notebookja.
    Tegnap este szólt, hogy nem lehet bekapcsolni, bekapcsolásnál nincs kép, csak ütemesen kattog. Na mondom akkor vinyó. Mondja, hogy már hónapok óta csinálja, de akkor 2-3-5-10-20. próbálkozásra beindult mindig, de most már 1 napja nem akar. Mondom neki, gratulálok, túl hamar szólt, majd ha füstöl is, akkor jelentkezzen.
    Mindegy, elhozta, és fülre a hangszórókból jön a kattogás, olyan 2-3 másodpercenként. Kiszedtem belőle a vinyót, és az asztali gép simán felismeri, és szépen lehet menteni lefelé róla az adatokat, HDS is 100%-osnak látja.

    Mi lehet vajon a baja? Ha már leszedtem az alját, akkor kipróbáltam kivettem belőle és meg is cseréltem a memória modulokat, de ugyanúgy csinálja a kattogást. Ami furcsa volt, hogy amikor leszedtem az alját, akkor a belsejéből kiesett egy csavar (nem én szedtem ki), de annak találtam egy helyet (alaplapot fogatja le az egyik helyen, de továbbra sem indul.

    Nem ismerem a Dellek lelkivilágát, nem tudom mire utalhat ez a kattogás, valamit biztosan szeretne jelezni a BIOS. Tényleg, hogyan lehet resetelni a BIOS-t ebben?

    Előre is köszönöm ha valaki tudna segíteni infóval. :R

    Nagy gáz nincs, mivel 3 év garis, és abból még több mint 1 év hátra van, csak grafikus a lelkem és kellene neki a sulihoz nagyon a laptop.

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    válasz seniman #48900 üzenetére

    Az utolsó mondatban a válasz, mert kellene a laptop a tanulmányokhoz.
    Lehet valami nagyon egyszerű oka van ennek, nem tudom mit művelt amúgy vele a leányzó, és ha nem kellene szervizben lennie 1 hónapig az jó lenne. Ha nem lesz semmi, akkor úgyis viszem holnap, de előbb kérdezek.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák