Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethchek19

    aktív tag

    válasz somasz #62547 üzenetére

    Még nem nyúltam hozzá. A kereskedő által telepített windows van továbbra is rajta és a pasztázásba se kezdtem bele.

    Egyeztettem a kereskedővel elméletileg januárban átveszi tőlem a gépet, és minden hibát javítanak. Egyelőre a probléma kellemetlen része az, hogy nem tudom mikor jön elő a hiba. Nehéz produkálni. Akksiról már többször előjött ez a random kikapcsolás (rendes windowsos leállítás és kékhalál nélkül), úgy hogy ment yotube magától. Visszakapcsoltam a gépet és az akksi 33%-on volt.

    De töltőn is csinálta már, akkor viszont kékhalál volt. Próbálom jelenleg produkálni töltőn is a hibát de most nem jön elő.

    Akkor azt javaslod hogy ne is rakjam újra a wint és ne is pasztázzam hanem januárban adjam le a gépet?

    Egyébként szerinted melyik a jobb megoldás? Ha a kereskedőnek adom oda és ő intézi a garanciáztatását vagy a Dellt hívjam fel inkább? Megismétlem egy használt 2 éves gépről van szó, amit kb 3 hete vásároltam.

    A kereskedő ragaszkodna hozzá, hogy neki adjam le. Garancián belül bármi gond van, intézi.

    Francia, nincs honosítva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák