Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabika0001

    senior tag

    válasz amol #2789 üzenetére

    Amol! Csak segíteni szeretnék a választásban...

    Használtam már DELL Latitude D510 és D620-ast és jelenleg Toshiba Tecra A8-asom van. :D A Latitude és a Tecra kb. ugyanaz a minőségi, elit, üzleti notebook sorozat. Nálam ezek a notebook etalonok. :R Ha valaki notit vesz és az egy Latitude vagy egy Tecra, akkor a legmegbízhatóbb minőséget kapja. Én olyan notival eddig még nem találkoztam amiben ''épkézláb videókártya'' van és legalább 3 órát bír az akksija. :( Ha fontos a videókártya, akkor inkább a Tecra A7-et ajánlanám, mert teljes körű 3éves garanciát kapsz mindegyik típusra. De ennek az akksi ideje legjobb esetben is max2óra. Ettől a 6400-as sem tud többet a mobility radeonnal. Ha veszel egy nagyobb akksit talán akkor. A DELL Inspironok elsősorban otthoni felhasználoknak készülnek. Bár ezek is nagyon jó minőségűek, de csak 1+2 év garanciát add rájuk a DELL, és nem kapod azt az igazi DELL megbízhatóságot mint egy Latitude D620 vagy D520 esetén! Ezt a megbízhatóságot természetesen meg kell fizetni! Ezért vesznek nagyon sokan Ispiront, mert kevesebb pénzért sokkal több és erősebb dolgot raknak bele. Nem megbántani akarom a 6400-as felhasználókat, de aki sokat hordozza a notiját, és ütődik,porosodik,2hétig folyamatosan megy,ráömlik véletlenül a folyadék a billentyűzetére akkor észre fogja venni a különbséget! Természetesen az ár/érték//megbízhatóság arányt tekintve toronymagasan az Inspiron 6400 a legjobb készülék az egész magyarországi notipiacon! :R

Új hozzászólás Aktív témák