Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz sto1911 #27981 üzenetére

    Iskola..hmm..minden iskolába kötelező lennie egy kihelyezett rendőrnek, akihez fordulhat mint az iskola, mint bármelyik szülő ha kérése van. Mi megkértük a rendőrt, hogy járjon el abban, hogy a Hunyadi iskola és az uszoda között néha legyen kinn rendőri forgalomirányító..van is kinn néha, amikor van szabad kapacitás..

    Könnyű mindenki mást hibáztatni, csak épp a saját udvarhoz nem ragad az illető seprűt. Olyan ember nincs a földön, aki valamilyen közlekedési módszerrel még nem szabálytalankodott..te is, én is, meg mindenki más. Csak az a feltűnő amikor épp a saját magunk akadályozva vagyunk és más hibázik..
    Akkor ott a telefon fotózza le bárki és járjon el az ügyben, nem pedig egy olyat hibáztasson - pl. rendőrt - aki ott sincs..

    Kicsit mindenkinek körültekintőnek, valamint toleránsnak kellene lenni, hisz mindenki szabálytalankodott már!

    S mi hibáztatjuk az egész rendszert, a kormányt, a felügyeleti szerveket...s mindezt mi választottuk, mi tettük ilyenné..ki így, ki meg úgy..egyikőnk kutya, a másik meg eb..

    (#27980) mitulabattyi Teljesen igazad van!

    [ Módosította: ngabor2 ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák