Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz kugli #134533 üzenetére

    Ha nem lennének intézkedések, a 35-60-as korosztály is se perc alatt telerakná a kórházakat intenzív osztályokat, és akkor azok is meghalnának mert nem lenne elég lélegeztető gép
    Mert ugye fiatalabbaknak is kelhet lélegeztető gép, csak jobban kibírja mint az öregek és nem halnak bele, de ha nincs lélegeztető gép neki se akkor biza a fiatalabb is bele pusztul

    Míg az öregek max boltba járkálnak, addig a nagy tudásúak futni biciklizni kirándulni(hordják szana széjjel a vírust ha tünetmentesek, elég csak megállni tankolni)
    Sőt a napokban volt a híradóban hogy köz parkokban gatyára vetkőzve napozottak, nem ám egy ember jó páran

    Na meg a nagy sportolók ott futnak közösen mikkor tudósok modellezik hogy min 10méter távolság kellene, millió egy ok miatt 10méter a biztonságos távolság egy futótól

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • belinho

    senior tag

    válasz kugli #134533 üzenetére

    Mondjuk azt én sem értem, hogy ebben a helyzetben mi szükség van erre a 13.havi nyugdíj bevezetésére. Sok tízezer ember vesztette vagy fogja elveszteni a munkáját, akik termelnek.
    Szerintem őket kellene segíteni, pl hogy megemeljük a munkanélküli összegét, vagy kitoljuk 6 hónapra, amíg találnak munkát vagy javul a helyzet.
    Nincs bajom a nyugdíjasokkal se a kormánnyal, de ebben a helyzetben szerintem ez luxus.

Új hozzászólás Aktív témák