Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz mezis #125324 üzenetére

    Engem múlt héten majdnem elütött a postás autó a Víztorony kispiacnál
    Mögötte gurultam fel az útról a piac felé, ő utána elfordult balra index nélkül a Coop felé.
    Én megálltam a kerékpárral ~4 méterre mögötte.
    Szállok le kényelmesen, ő meg rutinból+lendületből bevágta rükvercbe és elkezdett tolatni jó lendülettel.

    Vezetek én is, egyből beugrott a "rutinból tolatás" + holttér, mint legrosszabb kombináció.
    ( :F bár szeirntem látszódtam a tükörben, egy kerékpár majd 2 méter,valamelyik oldalra biztos kilógott annyira)

    Long story short, ha nem kapcsolok és nem tolom gyorsan hátrébb a cangát, akkor most a kórházból írok.
    Ha egy idősebb néni száll ott le, aki lassabb vagy nem vezet és vágja le azonnal az algoritmust, azt szerintem úgy el vasalja, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

    Az emberek fáradtak, stresszesek, figyelmetlenek és rutinból vezetnek a legtöbbször.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Cs1csó

    félisten

    válasz mezis #125324 üzenetére

    Nem Bólyai hanem Bolyai - Bolyai János matematikus után.

    hcs57

    "Akkor van elsőbbséged, ha megadják" aki motorra pattan annak számolnia kell mindezzel, rengetegen halnak meg autóbalesetben pedig ott védi őket:
    - biztonsági öv
    - légzsák
    - a kocsi kasztnija

    Mégis meghalnak, a motoron ebből egyik sincs, azaz szinte biztos az instant halál.

Új hozzászólás Aktív témák