Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz tahepa #124246 üzenetére

    csak kekeckedtem :)
    van már egy okosórám
    néztem ezt is kintről, de végül egy Ticwatchot vettem Amazonról

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • zolikaDB

    veterán

    válasz tahepa #124246 üzenetére

    Teljesen igazad van.
    Ebben a "mindenki okos" vilagban a 10 evvel ezelotti "PH-s énemhez" kepest kb. read only lettem lassan.
    Az infoszerzesen kivul neha ebben a topikban batorkodtam (mit batorkodtam? mereszkedtem!) alkalomadtan jomagam is beszelgetesbe "bonyolodni". Hisz itt az off topic gomb nem kotelezo, csak ajanlas!
    Es igen, most is bonyolodtam.
    Tapasztalatra, objektiv es jo adag szubjektiv tenyre tamaszkodva "beböfögtem" par mondtatot es te önérzetesen kikérted magadnak.
    Pedig ha tudnad hogy meg autokereskedo sem vagyok :N
    Igen, TE ismered a konkret autot, amibol a hahu rendszereben csak egy van. ✓ Ez mar predesztinal is arra, hogy "mindent megsemmisito" valaszt adj es szep delutant kivanj, miszerint "az egyetlent" megbantottam.
    Persze igazad van, mindenki annyiert arulja a portekajat, amennyiert akarja, ez szuveren joga.
    Es tudjuk mi jar annak, akinek... ;)

    Adult content: meg le se utottem az OK gombot, de maris tobol harapnam le a nyelvem, ha ez elo beszelgetes lenne, de igy csak a kalapaccsal szemezek a szerszamosladaban...
    Es kikerem magamnak uzletronto velemenyem, Opeles ténykedésemet pedig szigoruan az auto alatti tevekenykedesemre kell korlatozzam es kivul helyezzem a PH berkein :DDD :DD

    Utoirat: uzletben nincs baratsag, mondjak a nagyok! Ha annyira tetszik a verda, hat ALKUDJ, ha mar uzletet rontani nem akarsz, hatha!!! :))
    Vagy varj, es ha nem viszik el, a #124245-os hsz. talan valosagga valik. Ha elviszik, akkor meg legalabb tudjuk, hogy nincs ertelme nepperkarrierre esetemben!

    [ Szerkesztve ]

    Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

Új hozzászólás Aktív témák