Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnyBlue

    őstag

    válasz copass #116606 üzenetére

    Biztos, hogy nem használhatja. Egy esetben csak és csakis úgy, hogy a bukóját levéve tolja. ( 25 éve egy egy rendőrbácsi 20 percig ecsetelte nekem, hogy mit hogy merre meddig is lehet :) érdekes mód nevelő hatású beszélgetés volt )

    De amúgy érdekes mód, ahol nincsen kerékpárút ott úgy ahogy de tudják szabályosan használni a járművüket a kerósok, de ahol behozták a keróutat nagyon példa az egyetem sgt, ott totális őrület van, vannak nagyon rendes cangások akik a kijelölt utat használják. vannak olyanok akik a másik oldalon a járdán repesztenek, és vannak olyanok akik az úton mennek. Tavaly volt egy jó kis mókám az egyik gyorsbicajossal, mert a sugárútról kanyarodott a füredire a bem tér irányába... persze a sáv közepén... miután a lámpáig így haladtunk enyhén ráduddantottam és integettem neki hogy gyönyörű kerékpárútja van. Persze leröhögött. Utána az Árpád téri lámpa mindkettőnket megfogott. Viszonylag kulturáltan elbeszélgettünk, hogy nem érti mi bajom van, mert a sgt és füredin nincsen keróút. Mondom neki hogy bizti van, erre jött azzal, hogy én veszélyeztettem őt azzal, hogy ráduddantottam. Na a beszélgetést nem tudtuk tovább folytatni mert zöld lett, kilőtt a srác... had menjen.... erre elkezd előttem cikázni és valami okból kifolyólag minden harmadik méteren köpött egy szépet hátrafele :D Ezek után pedig szépen elfordult a fősuli fele... a srácot azóta is láttam már autónak képzelve :D

    Szóval nem ártana minden kerósnak egy kis kressz gyorstalpaló esetleg célirányosan debire vetítve hogy mit szabad mit nem :D tudom utópia :D

    https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Új hozzászólás Aktív témák