Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Deck #406 üzenetére

    Tegnap úgy döntöttem, hogy bevállalom én is az első hordát.
    Természetesen nappal mentem, tudtam hol van egy. Sherman campban az egyik épületben. Persze az én felszerelésem még elég kezdetleges, de vhol olvastam a neten, hogy a zombik nem tudnak létrára mászni és tudtam, hogy itt van egy létra, mert amikor meg kellett szereznem a Liston kést akkor létrán kellett felmásznom.
    Persze nem garancia, hogy vhogy nem jönnek utánam, mert elég közel van egy másik ház és akár át is ugorhatnak, de mondom ki kell próbálnom, mert elég gyenge hordának néztem a youtubeon.
    Nagy nehezen megtaláltam a rejtekhelyüket, a zene átváltott abba a baljós, hidegrázósba, viszont a horda nem volt sehol, amin meglepődtem.
    Elmentem hát a térkép másik felébe, kipucoltam egy banditás tábort, mondom utána mit csináljunk, na, itt van nem messze egy fertőzött város hat fészekkel, essünk neki. És akkor meglepődtem.
    Mentem motorral a városba és mielőtt beértem volna feltűnt előttem egy motoros, aki a városból jött ki és hátrafelé tüzelt, én pont eltrafáltam, meg is halt a fószer és akkor tűnt fel mire lövöldözött, mert feltűnt 1 zombi, 2 ,200 és rontottak nekem. A staminámnak köszönhetően elmenekültem, aztán lopóztam vissza, azok meg lecövekeltek a motoromnál és el sem mozdultak onnan. Mondom akkor wtf? Ezek mi a jó francot csinálnak itt fényes nappal? Ez vmi scriptelt jelenet volt? Az egyik helyen üres a fészek, itt meg egy horda van, ahol nem is kéne lenniük.
    Megkerültem őket, kipucoltam a városban fészkeket, mentem vissza motorhoz, már nem voltak ott.
    Nem tudom, hogy a patchek okozzák-e, de úgy tűnik, hogy hiába vannak fészkeik a hordáknak, van hogy nappal nincsenek a rejtekeikben és van, hogy irreális távolságokat járnak be és nem csak a rejtekhelyük környezetében vándorolnak.

    Szóval még szűz vagyok, nem volt meg az első hordám. :)

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák