Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.11. Hétfő

    Reggel 7kor anyuék már elis mentek melóba, én fél 8 fele ébredtem fel, szép nyugisan megborotválkoztam, közbe lightosan rammstein szólt. 9:40re mentek matekra a suliba, hátértékeket vettük, egész jól magyaráz ez az új tanár. Óra utána találkoztam a barátnőmmel majd haza mentünk, ebédra borsó főzeléket ettem pulyka tallérral. Közbe eldöntöttem hogy matekra már nem megyek vissza. Inkább a barátnővel voltam beszélgettem, videókat néztünk, ilyesmi. 3/4 4 re lekísértem a buszmegállóba, majd go haza. Itthon egykis ph!, uzsonna aztán visszamentem 6 ra munkavédelemre. Nem volt nagyon izgalmas, pár jó videót mutatott de amúgy szinte semmi. Közbe pspn gangs of londont játszottam, mivel a haverom nem jött be órára. Utána go be a városba gyalog, -3 fok volt br, meg reggel is annyi, aztán busszal haza. Vacsorára császár morzsát ettem porcukorral, finom volt. Utána szokásos gépezés és ph! este. A sulinál fényképeztem egy szerény dodge ram-et, egyedi rendszám meg minden, le is fényképeztem, vmelyik csóró diáké lehetett, amúgyis láttam már párszor. Tesóm küldött emailt hogy jobban van mag ebayről sikerült vmi xtracker gaming chart rendelnie, na majd kiváncsi leszek.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák