Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.04. Hétfő

    Ébredés fél8 után, meglepődtem mert azt hittem már legalább 8óra. Kelés után gyors borotválkozás összepakolás majd go a belvárosba ahol találkoztam a barátnőmmel, és együtt mentünk a suliba. Végül bejött az én matek órámra unatkozni. Együtt bementünk a városba, vett 1-2 gyöngyöt amiből gyűrűt szokott csinálni. Nekem nem különösebben tetszik, de ha neki igen akkor nekem8. Utána hozzánk kibuszoztunk, eldöntöttem hogy én matek gyakorlatra nem megyek vissza, semmi kedvem. Anyunak vettem bérletet, magamnak szerencsére nem kellett mert negyedéves van. Közösen megnéztük a bad boys végét ami múltkor kimaradt, zenét hallgattunk: Ogli G, Ludditák. Kb délbe telefonált a parfümös cégtől egy kiscsaj hogy ha tényleg kell akkor küldik, pénteken vagy hétfőn itt van, mondom okay jöhet.Ebédre sült csirke volt sült kolbász és krumplipüré + rétes, Utána mosogatás, rend csinálás. Elég hamar eltelt az idő sajnos pedig nagyon jó volt Vele lenni. Lekísértem 3 fele a buszmegállóba, majd itthon ph! Negyed 6fele indultam vissza a suliba munkavédelemre, csak pár percet késtem. Kb 10 perccel utána megjött haverom is. Jó nagy előadóterem jó kevés hallgató volt, a tanár mikrofonja nem működött, így sok mindent hallani nem lehetett abból amit mond. Nagy nehezen eltelt az a másfél óra. Gyalog be a városba majd ketten hazabuszoztunk. Vacsorára sültkolbászt ettem + salátát. Utána még szüleimmel beszélgettem. Este kékfény + barátnővel msn. Már most hiányzik, pedig délután találkoztunk. Remélem holnap is legalább össze tudunk futni. 10fele mentem fürdeni utána még szokásos gépezés.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák