Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.29. Kedd

    Éjjel kb fél3 fele felébredtem, kimentem ittam egy pohár vizet, kinéztem az ablakon aztán go vissza durmolni. Ébredezés mutteromnak hála fél7 fele volt. Gyorsan bekaptam a reggelit beágyaztam aztán rohantam is a buszmegállóba hogy minél elöbb a városba érjek, ugyanis a barátnőmmel találkoztam és együtt mentünk a suliba. Az eső közbe elkezdett csöpögni aztán egyre komolyabban esett, jó hogy volt rajtam sapa, az esernyőket úgyis utális. 8-9:30ig magyar üzleti jog nevű órám volt. Kis keresgélés után oda is találtam a terembe. A leghátsó sorba megpillantottam egyik havert, még középsuliba voltunk angol fakton (fuckon) együtt meg szünetekbe néha órán sokat kártyáztunk pénzbe. Az óra nagyon nem nyűgözött le, elvileg katalógusos óra de csak akkor ha kevesen lesznek, na mondom az szép. Elvileg zhból lehet megajánlott jegyet kapni. Óra után még mindig esett az eső, haza indultam, kb fél órát voltam itthon és indulhattam vissza angol szóbelire. Egész jó volt, kis csoportba voltunk kb 10-15 ember, szerintem mondtam pár értelmes dolgot azért. Óra után megint go haza némi kaja majd ejtőzés és 16:20ra megint a suliba voltam angol szóbelin. Elötte még egy kicsit találkoztam a barátnőmmel, jó hogy egy suliba járunk. Az angol óra tetszett, érdekes volt. Óra után mehettem még barátnőmmel találkoztam egy kicsit majd elkísértem ahoz a teremhez ahol volt órája. Utána végre végleg mehettem haza, erre a napra. Éppen álltam a városba amikor éreztem hogy rezeg a teló, a b.nő volt. Kérdezte hogy merre vagyok mert már elis jöhettek és vki kocsival beviszi a városba, mondom megyek haza,ok, mondja menjek msnre majd, mondom nem biztos, erre vmit még motyog aztán lekúrja a telefont. Elég ideges lettem irtam is neki egy smst hogy ha hazaérek akkor kajálok meg angolt tanulok de b....d le nyugodtan a telefont. Nem írt vissza mostanáig (23:02) msnre nem mentem, ha nem ír vissza, amúgy holnap lesz 17. hónapja hogy járunk, fasza. Amúgy már szinte semmire nem mondom neki hogy igen, mert ha netán vmi közbejön akkor lesz kurva világ, sajnálom ezt már eljátszotta, csak magának köszönheti. Majd kiváncsi leszek mikor ír smst vagy mikor hív fel. Szóval amikor hazaértem lassan anyu is megjött, megbeszéltük hogy mi volt a suliba meg ez az és nekiláttunk a csilis bab készítésének. Finom lett nagyon. Vacsora után az angolba belenéztem, majd megnéztem a nagy fogyást. Némi ph! majd ágyazás és fürdés.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák